Kişisel Sağlık Ürünleri ve Medikal Ürünler


Türkiye ' de bulunan maske üreticilerinden almış olduğumuz 3 katlı sertifikalı maskelerimiz ( cerrahi maske - ağız maskesi )  vardır. 

Plan dahilinde ve sözleşme ile her gün belirli miktarda 3 katlı maske ( cerrahi maske - ağız maskesi )verebiliriz.

Medlifecenter Firması olarak yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. 
Referanslarımızı özellikle kontrol edebilirsiniz. 

Her gün 50.000 adet 3 Katlı Maske Hazır ( cerrahi maske - ağız maskesi )

Her gün 100.000 Adet 3 Katlı maske Hazır ( cerrahi maske - ağız maskesi )

Her gün 150.000 Adet 3 katlı Maske hazır ( cerrahi maske - ağız maskesi )

Her gün 200.000 Adet 3 Katlı Maske Hazır ( cerrahi maske - ağız maskesi )

Çin Ülkesinde ilk olarak ortaya çıkan corona virüsü, her geçen gün tehlike arz etmeye devam ediyor ve dünya geneli bir tehdit olma yolunda devam ediyor. Çin den sonra Özellikle İtalya ve İran ülkelerini de ciddi anlamda etkilemiş bulunmaktadır. Çok sayıda ölüm vakası meydana gelmiştir. Corona Virüsü nden korunmak için Kişisel Koruyucu Medikal Ürünler kapsamında ciddi anlamında talep vardır. Türkiye' de bulunan maske üreticileri, bone üreticileri, tulum üreticileri, ateşölçer ve dezenfektan üreticileri taleplere yetişememektedirler.

En çok tercih edilen ve en çok satılan ürün 3 katlı maske ( cerrahi maske - ağız maskesi )olarak geçmektedir. Satılmakta olan 3 katlı Maskelerin ( cerrahi maske - ağız maskesi )özellikle sertifikalı ve Ce Belgeli olmasına dikkat edilmelidir. 

Türkiye genelinde de ciddi anlamda ihtiyaç duyulan 3 katlı maske ( cerrahi maske - ağız maskesi )ve diğer ürünler ( tulum, bone, ateş ölçer, eldiven, dezenfektan vb.) çoğunlukla yurt dışına ihraç edilmektedir.


Detaylar İçin Arayınız ; 0 553 197 73 62

ARA   WHATSAPP